День настільних ігор
- libfil1
- 23 квіт. 2021 р.
- Читати 1 хв
Розваги, що з’явилися набагато раніше писемності, та вже понад 7 тисячоліть розвиваються щоденно… Це настільні ігри!
Спочатку люди розважалися грою у кості, використовуючи для цього підфарбовані камінці чи дерев’яні палички. Пізніше кості почали робити з металу, скла, слонової кістки та навіть мармуру! Грою у кості захоплювалися фараони, королі, вожді та звичайний народ.
З плином часу розвивалися й видозмінювалися й ігри. Близько 5 століття з’являються перші спроби створити гру, що нагадувала звичайні нам зараз шахи. Ця гра не була простою потіхою, це була стратегічно продумана забавка, що допомагала розвинути витримку, вміння продумувати ходи, а найбільше – логіку.
На початку двадцятого століття з’являється одна із найпопулярніших ігор для компаній з 3-4 людей. На ігровому полі розташовуються усілякі підприємства та власності, а кожен гравець намагається отримати владу над усім. Легко можна вгадати правила «Монополії», що є однією з найпродаваніших ігор у світі.
Сьогодні розмаїття настільних ігор вражає уяву. Не тільки шахи, шашки та кості, чи вже класична «Монополія». Дженга, Ерудит, «Хто я?», UNO, лото та доміно, Cluedo, Memory, Колонізатори, Морські баталії, Фанти, маджонг та сегю з присмаком сходу… Навіть звичайна гра «Риболовля» з вудками розвеселить компанію дорослих та дітей.
Скористайтеся нагодою та зберіться із друзями та сім’єю, щоб провести час разом за улюбленою настільною грою.
Або завітайте до нашої бібліотеки, щоб зіграти невеликою компанією у читальній залі! (Не забувайте про дотримання карантинних обмежень та будьте здорові!)



Comments